hazir_ofis
ANASAYFAhakkimizdaHAZIR_OFISLERSanal_OfisToplanti-Odasıiletisim

Günlük Hazır Ofis Kiralama

Anadolu’dan veya yurtdışından İstanbul’a geldiniz ve kısa süreli kullanım için şehir merkezinde acilen full donanımlı hazır bir ofise ihtiyacınız var.

İstanbul Zincirlikuyu'da bulunan 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik tam donanımlı Hazır Ofislerimiz, gerek tecrübe gerekse elastik çözüm detayları ile ofis ihtiyaçlarınıza modern ve ekonomik çözümler getirmektedir.  Sözleşmeye imza attığınız gün 1 günden bir yıla kadar kiralama fırsatı ile hazır ofislerimizde aynı gün işe başlayabilirsiniz.

Hazır Ofis Çözümleri

Her ofiste 7 gün 24 saat çalışma imkanı ile hazır mobilya, LCD TV, klima, telefon, internet bağlantısı, alarm paneli, printer, faks ve fotokopi makinası bulunmaktadır. Sözleşmeye imza attığınız gün 1 günden bir yıla kadar kiralama fırsatı ile hazır ofislerimizde aynı gün işe başlayabilirsiniz.


Sanal Ofis Çözümleri

Organize bir şirket imajı ve Prestijli bir ofis adresine mi ihtiyacınız var? Büyük bir yatırım yapmadan kurumsal imajınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Ofis masraflarını azaltmak mı istiyorsunuz? İstanbul Sanal Ofis Çözümleri size büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Anasayfa | Hakkımızda | Hazır Ofisler | Sanal Ofisler | İletişim | Bağlantılar
Toplantı Odası Kiralama
| Günlük Hazır Ofis Kiralama
OFFICE ISTANBUL © 2013

Barbaros Bulvarı, Nispetiye Mahallesi, No: 102, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye

Hazır Ofis, paylaşımlı Ofis, günlük hazır Ofisler, Zincirlikuyu hazır Ofis, Sanal Ofis,hazır ofis kiralama, hazirofis, Kiralık İşyeri, Ucuz hazır Ofis, Kiralık Hazır Ofis, istanbul'da sekreterli hazır ofis, Günlük Ofis Kiralama, Hazır İşyeri, sekreterli hazır ofis, sanal ofis kiralama, günlük hazır ofis kiralama, sekreterli ofis, haftalık ofis kiralama, hazırofis, toplantı salonu kiralama, kiralık hazır ofis, uygun fiyatlı günlük hazır ofisler