hazir_ofis
anasayfaoffice_istanbulHazir_ofisSanal_Ofistoplantı-odasıiletisim

HAKKIMIZDA | Office Istanbul - Hazır ve Sanal Ofis Çözümleri

hazir-ofis

2006 yılında kendi mülkümüzde, yine kendi mimarlık şirketimizin yapmış olduğu özgün dekorasyon ile kurulmuş olan Office İstanbul, İstanbul'da Hazır Ofis (Instant Office & Serviced Office)  ve Sanal Ofis (Virtual Office) ihtiyacına bir çözüm üretmek için çalışmaktadır.

hazirofisİstanbul Zincirlikuyu'da bulunan 1 kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik tam donanımlı Hazır ve Sanal Ofisler, gerek tecrübe gerekse elastik çözüm detayları ile hazır ofis ve sanal ofis ihtiyaçlarınıza profesyonel ve modern çözümler getirmektedir.

Şu anda çoğunluğu yurtdışı firmalarının Türkiye temsilcilikleri olmak üzere inşaat ve medya sektöründen birçok firmaya hizmet vermeye devam eden Office İstanbul, müşterilerinizin ve sizlerin kolayca ulaşabileceği İstanbul'un merkezinde Zincirlikuyu'da metro ve metrobüs terminallerine yürüme mesafesinde, havaalanına yaklaşık 30 dk uzaklıkta, günün her saatinde araçlarınıza park yeri bulacağınız ofislerimizde sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktadır.

Yatırım (dekorasyon, ofis, mobilya vb.) ve personel (maaş, sigorta vb.) maliyetinizin olmaması, teknik altyapı (Internet, telefon, kablolu TV vb.) desteğinin sağlanmış olması, bina giderleri (ısınma, elektrik, su, doğalgaz vb.) ile uğraşılmıyor olması istediğiniz süre (günlük, haftalık, aylık veya yıllık) için kiralayabilme fırsatı ve sanal ofis gibi birçok avantaj Office İstanbul’un sizlere sunduğu imkanlar arasında yer alıyor. hazirofis

Esnek kullanım süreleri ile dilediğiniz kadar hazır ofis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Toplantılarınızı yapabileceğiniz toplantı odası, hızlı internet bağlantısı, ısıtma, soğutma ve temizlik hizmetleri Office İstanbul tarafından hazır ofis ve sanal ofis kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Hazır Ofis çözümlerimizde, dekorasyon, stopaj ve sigorta gibi masraflardan da muaf olmaktasınız. 7/24 size ait olan Hazır Ofislerimizde, çalışmaya başlamak için sözleşmeyi imzalamanız yeterlidir.

5. yılında 4. ofis katını devreye sokarak %100 büyüme hızı ile bu sektörde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Office İstanbul, full dekorasyonlu, altyapısı hazırlanmış, telefon yanıtlama hizmetinden, çay&kahve servisine kadar düşünülmüş hazır ofis ve sanal ofis hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Office İstanbul sektördeki 5 yıllık tecrübesi, Zincirlikuyu merkezde 32 Hazır Ofis'ten oluşan 1000 m2 lik 4 katlı tesisinde profesyonel çalışanları ile size herzaman en iyi ofis hizmetini sunmaya hazırdır.

Hazır Ofis Çözümleri

Her ofiste 7 gün 24 saat çalışma imkanı ile hazır mobilya, LCD TV, klima, telefon, internet bağlantısı, alarm paneli, printer, faks ve fotokopi makinası bulunmaktadır. Sözleşmeye imza attığınız gün 1 saatten bir yıla kadar kiralama fırsatı ile hazır ofislerimizde aynı gün işe başlayabilirsiniz.

Sanal Ofis Çözümleri

Organize bir şirket imajı ve Prestijli bir ofis adresine mi ihtiyacınız var? Büyük bir yatırım yapmadan kurumsal imajınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz? Ofis masraflarını azaltmak mı istiyorsunuz? İstanbul Sanal Ofis Çözümleri size büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Anasayfa | Hakkımızda | Hazır Ofisler | Sanal Ofisler | İletişim | Bağlantılar
Toplantı Odası Kiralama
| Günlük Hazır Ofis Kiralama
OFFICE ISTANBUL © 2013

Barbaros Bulvarı, Nispetiye Mahallesi, No: 102, Zincirlikuyu, İstanbul, Türkiye

Office İstanbul, Hazır Ofis, İstanbul Ofis, Ofis Kiralama, Zincirlikuyu Ofis, Sanal Ofis, Toplantı Odası Kiralama, Instant Office, Serviced Office, Ofis Kiralama, Plaza, Kiralık İşyeri, Ucuz Ofis Kiralama, Kiralık Hazır Ofis, Günlük Ofis Kiralama, Büro, hazirofis, sanal ofis kiralama, günlük hazır ofis kiralama, 2 kişilik hazirofis, hazır lüks ofis, office istanbul, istanbul virtual office